Rozwiązania dla branży retail

Połączenie z grupą Schades / R+S Group

Z radością informujemy, iż firma Omeko dołączyła do grupy Schades / R+S Group. Grupa jest największym w Europie dostawcą produktów z papieru termicznego. Więcej informacji

Historia i zasoby

Firma Omeko została założona w 1981 roku. Czternaście lat później , tj. w roku 1995, w związku z zapotrzebowaniem rynku, rozpoczęliśmy działalność w branży papierniczo-poligraficznej.

Dziś zatrudniamy ponad 100 pracowników, dysponując własną powierzchnią ok. 4000 m. kw., na której mieści się biurowiec, zakład produkcyjny oraz magazyny z rampami transportowymi. Zasoby te, połączone z wynikająca z dużego doświadczenia właściwą organizacją pracy, pozwalają na utrzymywanie zapasu Klienta i dostawy z magazynu w czasie 24 godzin.

Dzień dzisiejszy

W chwili obecnej obsługujemy wyraźną większość, działających na rynku Europy Środkowej, międzynarodowych sieci handlowych, wystawiając ponad 5000 faktur rocznie. Zachowujemy przy tym terminowość dostaw w ponad 99% przypadków, co pokazuje, jak rzetelnym jesteśmy partnerem.

Formalna, międzynarodowa certyfikacja (ISO), której się poddaliśmy, niesie za sobą walory o doniosłości praktycznej.  Dzięki niej oferujemy lepszą usługę, dlatego codziennie dbamy o utrzymanie wytyczonych standardów. Od 5 lat otrzymujemy średnio mniej, niż 1 reklamację Klienta miesięcznie.

Profesjonalne, zasoby ludzkie (w Omeko rotacja wynosi poniżej 5% rocznie), wspieramy wysoce wydajnym i nowoczesnym parkiem maszynowym. Dzięki temu, mamy pełne możliwości do wykorzystywania na szeroką skalę najnowocześniejszych materiałów drukowych, papierów ekologicznych i recyklingowych. Firma posiada certyfikat FSC® , co świadczy o zaangażowaniu w potrzeby środowiska naturalnego.

Skontaktuj się z nami