Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

pl en

Procesy produkcyjne i logistyka

Nadrzędnym celem Omeko jest zapewnienie produktu najwyższej jakości. Aby osiągnąć ten cel, wszystkie procesy przedprodukcyjne i produkcyjne zostały zaprojektowanie zgodnie z wytycznymi normy PN-EN ISO 9001:2009.

Procesy produkcyjne

Niezależnie od rodzaju produktu, ich graniczne parametry jakościowe, zostały ściśle zapisane w normach produkcyjnych, będących integralną częścią kompleksowego systemu zarządzania jakością.

Kontrola granicznych parametrów jest realizowana na zasadzie międzywydziałowej kontroli jakości. Oznacza to, iż parametry pracy danego procesu kontrolowane są na początku kolejnego etapu produkcji. W efekcie, produkt końcowy dostarczany do Klienta spełnia rygorystyczne normy jakościowe określone przez Omeko.

Planowanie procesów produkcyjnych

Każdy z etapów produkcyjnych jest alokowany do odpowiednich urządzeń w ramach parku maszynowego Omeko lub kooperantów. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, Omeko w sposób elastyczny reaguje na potrzeby Klientów.

Procesy logistyczne

Omeko w sposób elastyczny i kompleksowy zarządza łańcuchem dostaw swoich produktów. Klienci firmy korzystają z rozbudowanych usług logistycznych i magazynowych, obejmujących między innymi:

  • magazynowanie produktów dla klienta
  • wysyłki Just-in-time
  • dystrybucję poprzez dostawy paczkowe do wielu lokalizacji klienta
  • optymalizację kosztów dystrybucji

W realizacji procesów logistycznych OMEKO współpracuje z uznanymi międzynarodowo partnerami takimi jak Raben czy GLS.

Korzyści dla Klienta:

  • produkt najwyższej jakości spełniający światowe normy jakościowe
  • szybka informacja o możliwościach harmonogramowych
  • bezpieczna dostawa towaru