Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

pl en

O firmie

O firmie

O firmie

Omeko jest jednym z wiodących krajowych dostawców szerokiej gamy produktów poligraficznych i papierowych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Drukarnia Omeko działa aktywnie na rynku wydawniczym i rynku agencji reklamowych oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów poligraficznych - od prostych materiałów marketingowych, takich jak ulotki, broszury, katalogi, do skomplikowanych prac takich jak czasopisma, książki i albumy. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości albumów artystycznych i fotograficznych.

Park maszyn rolowych Omeko dedykowany jest do wysokonakładowej produkcji formularzy przeznaczonych dla segmentu finansów, bankowości, ubezpieczeń a także instytucji publicznych.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę poligraficzną, od projektowania graficznego przez najwyższej jakości druk, oprawę introligatorską, oraz zarządzanie łańcuchem dostaw.

Jesteśmy krajowym liderem w produkcji rolek termicznych i papierowych przeznaczonych do urządzeń rejestrujących takich jak kasy fiskalne, bankomaty i parkometry oraz w produkcji składanki komputerowej.

Nasze doświadczenie zdobyte od początku działalności pozwoliło nam zdobyć zaufanie największych krajowych i międzynarodowych instytucji takich jak firmy ubezpieczeniowe, banki, sieci handlowe i koncerny paliwowe.

Firma posiada certyfikat ISO PN:EN 9001:2009.

Omeko w skrócie:

  • Siedziba i zakład produkcyjny: Kraków
  • Liczba zatrudnionych: 140 osób
  • Rok założenia: 1981