Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

pl en

Produkcja papieru komputerowego

Produkcja papieru komputerowego

Produkcja papieru komputerowego (składanki komputerowej) odbywa się w oparciu o rozbudowany i nowoczesny park maszynowy umożliwiający wytwarzanie pełnego asortymentu produktów, również o nietypowych parametrach. Składanka komputerowa wykonywana jest w różnych formatach z opcjonalnymi dodatkowymi perforacjami i nadrukiem ‘Oryginał / Kopia’.

Zastosowanie najwyższej jakości surowców oraz precyzja wykonania pozwalają na stosowanie papieru komputerowego w wysokowydajnych drukarkach igłowych i laserowych. Poszczególne warstwy składanki stosowanej w szybkich drukarkach mogą zostać dodatkowo połączone tasiemką (multiflex), co eliminuje ryzyko oddzielania się od siebie warstw papieru podczas szybkiego przesuwu przez drukarkę.

Nadruk na składance

Papier komputerowy może zostać dodatkowo wzbogacony o nadruk reklamowy lub informacyjny. Druk wykonywany jest pełnokolorową technologią offsetową, umożliwiającą druk zarówno na awersie, jak i na rewersie strony, na wszystkich warstwach papieru.

Papier do produkcji składanki komputerowej

Surowce stosowane do produkcji papieru komputerowego pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców i posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Papier samokopiujący:

  • zdolność kopiowania do 5 lat
  • trwałość wydruku do 25 lat
  • gramatura od 50 do 90g/m2
  • możliwość zastosowania papieru o różnych kolorach kopii

Papier offsetowy:

  • ekologiczny papier bezdrzewny
  • gramatura od 60 do 90g/m2
  • opcjonalnie papier typu Preprint (stosowany do wysokowydajnych drukarek laserowych)